Home grown eggs and bell pepper. Cost per person: $1.80

  • Valentine Angell
    link
    fedilink
    English
    arrow-up
    2
    arrow-down
    1
    ·
    13 days ago

    I will never make or eat this, yet I 100% approve this creation! Make more!